Üdv, Vendég
Felhasználónév Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Ismeri valaki ezt a ceget/szemelyt?

Ismeri valaki ezt a ceget/szemelyt? 2010 dec. 15 15:02 #25

Még senki nem írt ebbe a topicba. Kezdj hozzá Te elsőként!
Utolsó Szerkesztés: 2010 dec. 31 11:08 Beküldte admin.

Ismeri valaki ezt a céget/maganszemelyt? 2010 dec. 30 08:55 #121

• pozor
  • Újonc Fórumozó
Sziasztok, erröl a magyarországi munkaközvetítöröl szeretnék töletek érdeklödni............van e valakinek rossz tapasztalata velük szemben, mert 2-3 hét mulva általuk szeretnénk munkát vállalni Angliában!

Sizodo Solutions Ltd.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Perika70

Ismeri valaki ezt a céget/maganszemelyt? 2011 jan. 16 19:54 #219

• Timea817
  • Újonc Fórumozó
Sziasztok!
www.cvonline.hu/allas/euwork-c56189/bent...nniaban-d274912.html

Ezt a munkalehetőséget találtam, meg kell mondjam nagyon vonzó az ajánlat de olyan részletek mint a "csak hölgyek jelentkezését várjuk!" és az hogy nincs megadva még az sem melyik városba kellünk kicsit nyugtalanító.
A cég weblapja (www.completegroup.co.uk/index.htm)is meggyőző de azért szeretnék biztosra menni.

Mit gondoltok?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Vélemények Magyar cégek és magánszemélyek szolgáltatásairol 2011 febr. 04 14:11 #290

• falat
  • Kezdő Fórumozó
Azért egy dolgot ne felejtsünk el- minden szubjektív!

Én nem akarok senkit védeni, mert azt sem tudom kik ezek (lehet, hogy tényleg görények), de sosem értettem, hogy miért bízik valaki egy számára teljesen idegen emberben, ráadásul pénzért???!!!
Miért nem bíztok inkább magatokban ingyen?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szaboerzsebeteszter

Vélemények Magyar cégek és magánszemélyek szolgáltatásairol 2011 febr. 21 15:52 #439

• i123
  • Újonc Fórumozó
SZIASZTOK MAGYAR, ANGLIÁBA KÉSZÜLŐ MUNKAVÁLLALÓK!!

MINDENKINEK FELSZERETNÉM HÍVNI A FIGYELMÉT HOGY ESZETEKBE SE JUSSON KI MENNI bournemouth VÁROSBA AUTÓ MOSÁSRA MERT EGY ÓRIÁSI ÁTVERÉS. 16 EMBERREL BELEÉRTVE MAGAMAT IS CSÚNYÁN ÁTVERTEK. A CSALÓ NEVE NÉMETH SZABOLCS. LEGALÁBBIS ÍGY HÍVJA MAGÁT. A SLANDÓN HÍRDETI MAGÁT, HOGY MAGA MELLÉ KERES MUNKAERŐT. EZ AZ EMBER MAGA MELLÉ VESZ MAGYAR SOFŐRÖKET AKIKET MEG KÉR HOGY A REPTÉRRŐL VIGYE LE A MEGÉRKEZETT MAGYAROKAT bournemouthba. MIKOR LEÉRKEZTÜNK AZONNAL ELKÉRTEK TŐLÜNK 150 FONTOT FEJENKÉNT DE EZT IS A SOFŐR GYEREK UGYNEVEZETT ÜGYINTÉZÉSRE HOGY MAJD ELINTÉZIK A PAPIROKAT . A SZÁLLÁSRA IS ELKÉRTÉK A PÉNZT AZTÁN TÁVOZTAK AZZAL HOGY MINDJÁRT JÖN A SZABOLCS ÉS RENDEZI A TÖBBI DOLGOT. HÁT A SZABOLCS NEM ÉRKEZETT MEG HIÁBA VÁRTUK. UTOLAG KIDERÜLT HOGY FEKETÉN DOLGOZTATTAK EMBEREKET ÉS AZ ADÓ HATÓSÁG BEZÁRTA A CÉGET. HA EZ ÍGY IS LETT VOLNA AKKOR NEKÜNK MIÉRT VASÁRNAP ÉJSZAKA 1 ÓRAKKOR KÜLDTEK ERRŐL EMAILT. HÁT SZERINTÜNK AZÉRT MERT AZ EGÉSSZ CSAK ÁTVERÉS VOLT. CSATOLOM A CSLÓ KÉPÉT...
[attachment:1]C:\fakepath\sz1.JPG[/attachment]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gerinc

Ismeri valaki ezt a céget/maganszemelyt? 2011 febr. 23 12:53 #473

• timeab
  • Újonc Fórumozó
sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a GMN Hungary Kft. nem hajós munkáival kapcsolatban? Angliai vidámparkba ( www.flamingoland.co.uk ) keresnek vendéglátó munkára (catering assistant) jelentkezőket.

Köszi
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tenike71

Vélemények Magyar cégek és magánszemélyek szolgáltatásairol 2011 márc. 07 17:53 #602

• falat
  • Kezdő Fórumozó
Sziasztok,

Bár nagyon sajnállak benneteket, hogy ilyen helyzetbe kerültetek, csak és kizárólag magatoknak köszönhetitek.
Miért hisztek egy vadidegennek és miért adtok neki pénzt mindenféle számla nélkül előre???!!! Ezt sose fogom megérteni.........
Ha esetleg indulás előtt írsz egy ilyen fórumra, mint ez itt, akkor bárki megmondhatta volna neked, aki már itt él, hogy autómosóban dolgozni az egyik legkeményebb és leginkább NEM megfizetett munka, amit magadnak is találhattál volna bármelyik utcasarkon Londonban.

Vélemények Magyar cégek és magánszemélyek szolgáltatásairol 2011 márc. 09 18:18 #614

• Slayer
  • Újonc Fórumozó
A Szabolcs nevű emberkével én is beszéltem telefonon,de már a csapongó mondataival kissé fenntartásra ösztönöztek.Gyanítom azóta már telefonszámot cserélt.Én 18-án utazom ki,de max közeli és jól ismert barátok segítségére támaszkodok,valamint arra,hogy a jég hátán is megélek típus vagyok.Egyenlőre mindegy milyen munka és mit kell csinálni,csak állás legyen.Aztán ha nem is tetszik akkor majd ráérek keresni másikat.Mondjuk én a ti helyetekben nem adtam volna ki a pénzt a kezemből.Mondtam volna jöjjön el a Szabolcs érte személyesen.Max akkor is csak a szállás díjat azt is csak ha már nyitva a szoba.Gondolom a Lutoni reptéren száltatok le onnét 2-16 font ár a bejutás Londonba attól függően hogy mikor és mivel mész be.A Bournemuthi vonatjegy 6 font.Ergo max 22 fontodba került volna az utiköltség.Hát igy kell hinni a hirdető magyaroknak.

Ismeri valaki ezt a céget/maganszemelyt? 2011 márc. 10 00:03 #618

• apcika
  • Újonc Fórumozó
Sziasztok!Egy cégről szeretnék érdeklődni. A neve:Trade Concept Ltd. Állítólag nyomdaipari cég. Szórólapozásra, hostesskedésre keres embereket. Hostelekben szállásol, amiért nem kell fizetni. Ez valós munka lehet? Fizetni nem kell nekik, azt mondták indulás előtt szerződést kötnek. Mindenféle segítséget megköszönök!

Vélemények Magyar cégek és magánszemélyek szolgáltatásairol 2011 márc. 12 10:58 #633

• ingyen
  • Újonc Fórumozó
Pénzért segítőkész lelkeket kerülni!
Ingyen angol SIM kártya: ingyensim.tk
Utolsó Szerkesztés: 2011 márc. 12 10:59 Beküldte ingyen.

Ismeri valaki ezt a céget/maganszemelyt? 2011 márc. 15 12:10 #668

• Messorka
  • Újonc Fórumozó
LONDON ACCOMMODATION SERVICE LIMITED
1ST FLOOR
10 HAMPDEN SQUARE SOUTHGATE
LONDON
ENGLAND
N14 5JR
Company No. 07295272

Erről a cégről tud valaki valamit?Mennyire megbizhatoak és ilyenek.Állitolag munka közvetitő cég.

Ismeri valaki ezt a céget/maganszemelyt? 2011 márc. 21 17:36 #734

• Zolika
  • Újonc Fórumozó
Sziasztok!

Én is a GMN Hungay Kft. állás ajánlatára találtam rá, szállodai munkát ajánlanak Angliába. Érdeklődnék, hogy sikerült-e valamit megtudni róluk, vagy ha van valakinek valamilyen véleménye, tapasztalata róluk azt szívesen fogadom.

Előre is köszönöm!

Vélemények Magyar cégek és magánszemélyek szolgáltatásairol 2011 márc. 21 20:01 #736

• Csaba000
  • Újonc Fórumozó
Sziasztok!

Én ma kaptam egy ilyen ajánlatot.Válaszoltam nekik,hogy senkinek nem akarunk előre fizetni,mert nagyon rosszak a tapasztalatok.

Tisztelt Érdeklődő!

A szabad munkalehetőségeink Anglia nagyvárosaiban vannak.

Munkalehetőségek amiket jelenleg ajánlani tudunk.

- élelmiszeripar

- raktár

- húsfeldolgozás és csomagolás

- fagyasztott termékek

- Mc’Donals előkészitő üzeme

- Szálloda

- TESCO raktár

A munkabér 5,83 – 7,50 font/óra. A munkaidő többnyire napi 8 óra, heti 5 napon. Természetesen lehetőség van túlórában dolgozni, amit heti 40 ledolgozott óra felett lehet és 8 font/óra díjjal fizetik ki. Dolgozhat még hétvégi, vagy éjjeli munkabeosztásban is, ahol a munkabér még magasabb. A munkaadó a munkabért minden hét péntekjén csekkben vagy készpénzben fizeti ki . Az első fizetés 14 nap után történik, tehát egy heti késéssel, utána hetente. A munkaviszony megszünésekor az utolsó fizetés 7 nap után van kézbesítve.

Az egészségügyi és egyéb biztosítás az egész munkavállalás alatt az Ön munkabéréből van térítve, ezért javasoljuk az egészségügyi biztosítás leállítását lakhelyén.

A munkahelyre történő szállítás többnyire irodánk feladata. Lehetőség van esetleg használt gépjármű vásárlására (már 350 font-tól) és így csoportosan utazni a munkahelyre.

A munkahelyeken heti rendszerességgel fizetnek, és az első 2 hét múlva érkezik, majd hetente!

Fizetés óránként 5.83-7,50 font bruttó, a minimál bér! Ez minimum 800-1200 Font nettót jelent havonta!

Elinduláshoz szükséges kb. 400 Font! Ebből a szállásra fizetendő 300 font. Az albérleti szerződés megkötése után, beköltözéskor, amiben benne van kétheti bérleti díj előre, valamint a deposit (kaució), ami három hónap elteltével, kiköltözés esetén visszajár vagy lelakható.

Így megmarad önnek 100 fontja költőpénznek. Ez bőven elegendő, hisz két hét után már kap fizetést. Utána már hetente lesz fizetése.

Az elszállásolás lakóházakban történik . A lakások közelében található bevásárló központ, posta, bank, mosoda, könyvtár, stb. A lakások be vannak rendezve bútorral, hűtőszekrénnyel, tűzhellyel, stb. Hiányzik azonban a konyhai felszerelés, amit javaslunk hozzon magával. Mindenkinek új vánkost és takarót biztosítunk, viszont a huzatot Önnek kell biztosítania. A szobák 2-3 személyesek, a konyha és a nappali közös. Az elszállásolás hivatalos bérleti szerződés alapján történik.

A heti szállásköltség 55 font /fő két ágyas szobákban, három ágyasban 50 font/fő, valamint az egy ágyas szobáink ára 70 font. Házak rendezettek és felszereltek, a lakók igényesek!

Megérkezése után:

- megérkezik az irodánkba, ahol ismertetjük a szállás lehetőségeinket, megkötjük a bérleti szerződést.

- Elintézzük önnek a Bankszámlanyitás, NI number (TB es ADO kártya)és más minden hivatalos papírt, ami szükséges.

A munkahelyen történő regisztrálást.

- az illetékek befizetése után megkapja a bérleti szerződést, nyugtát az illetékek befizetéséről,

- SIM kártyát (fontos a kapcsolattartáshoz ).

- megismertetjük a szállásával kapcsolatos tudnivalókkal

- a folyamatosan kint tartozkodó TOLMÁCSUNK megmutatja önnek lakóhelyét és környékét

Mit hozzon magával:

- személyigazolványt /kártyás/ vagy útlevelet

- gépjárművezetői jogosítványt, ha van.

- biztonsági munkacipőt és munkaruhát / ami lehet farmer vagy melegítő is/ .

- független mobiltelefont

- ágynemű huzatot és konyhai felszerelést

- melegebb öltözéket

- kellő készpénzt

Az összes munkahelyünkre a kiutazás csoportosan, szervezetten úton történik. Ennek a költsége 60 000 forint személyenként. Ezért elvisszük, önt Budapestről az angol partnerünk irodájába ahol megérkezése után el tudja foglalni a szállását és az első munkanapon garantáltan munkába állítjuk.

Jelentkezéskor és szerződéskötéskor ebből az összegből 30 ezer Ft utazási előleget kell befizetnie és a másik felét pedig akkor, mikor elindul velünk munkát vállalni.

Természetesen a debreceni irodánkban a kettőnk személyes találkozójának sincs semmi akadálya, telefonon a 70/544-2443 számon tud elérni és bejelentkezni. Ezen kívül az Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. email címen.

Várom esetleges kérdéseit és visszajelzését melyik induló csoportunkba írhatom be Önt.

További szép napot kívánunk Önnek!

LEGKÖZELEBBI CSOPORTUNK ÁPRILIS 10.-én INDUL!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: maratt

Ismeri valaki ezt a céget/maganszemelyt? 2011 márc. 21 20:19 #737

• Zolika
  • Újonc Fórumozó
Csaba!

Ha megtudsz valami pontosat erről a lehetőségről, kérlek jelezd az e-mail címemen, én vasárnap indulok Londonba az eddigi állás szerint!

Köszi!
Zoli

Ismeri valaki ezt a céget/maganszemelyt? 2011 márc. 21 20:26 #738

• Csaba000
  • Újonc Fórumozó
Rendben.
csak nehogy ez is átverés legyen..
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Zolika

Ismeri valaki ezt a céget/maganszemelyt? 2011 márc. 21 22:59 #742

• Gyorgy
  • Profi Fórumozó
Csaba000 beküldte:
Sziasztok!

Én ma kaptam egy ilyen ajánlatot.Válaszoltam nekik,hogy senkinek nem akarunk előre fizetni,mert nagyon rosszak a tapasztalatok.

Tisztelt Érdeklődő!

- élelmiszeripar

- raktár

- fagyasztott termékek

- Szálloda

- TESCO raktár

A munkabér 5,83 – 7,50 font/óra. A munkaidő többnyire napi 8 óra, heti 5 napon. Természetesen lehetőség van túlórában dolgozni, amit heti 40 ledolgozott óra felett lehet és 8 font/óra díjjal fizetik ki. Dolgozhat még hétvégi, vagy éjjeli munkabeosztásban is, ahol a munkabér még magasabb. A munkaadó a munkabért minden hét péntekjén csekkben vagy készpénzben fizeti ki . Az első fizetés 14 nap után történik, tehát egy heti késéssel, utána hetente. A munkaviszony megszünésekor az utolsó fizetés 7 nap után van kézbesítve.

Az egészségügyi és egyéb biztosítás az egész munkavállalás alatt az Ön munkabéréből van térítve, ezért javasoljuk az egészségügyi biztosítás leállítását lakhelyén.

A munkahelyre történő szállítás többnyire irodánk feladata. Lehetőség van esetleg használt gépjármű vásárlására (már 350 font-tól) és így csoportosan utazni a munkahelyre.

A munkahelyeken heti rendszerességgel fizetnek, és az első 2 hét múlva érkezik, majd hetente!

Fizetés óránként 5.83-7,50 font bruttó, a minimál bér! Ez minimum 800-1200 Font nettót jelent havonta!

Elinduláshoz szükséges kb. 400 Font! Ebből a szállásra fizetendő 300 font. Az albérleti szerződés megkötése után, beköltözéskor, amiben benne van kétheti bérleti díj előre, valamint a deposit (kaució), ami három hónap elteltével, kiköltözés esetén visszajár vagy lelakható.

Így megmarad önnek 100 fontja költőpénznek. Ez bőven elegendő, hisz két hét után már kap fizetést. Utána már hetente lesz fizetése.

Az elszállásolás lakóházakban történik . A lakások közelében található bevásárló központ, posta, bank, mosoda, könyvtár, stb. A lakások be vannak rendezve bútorral, hűtőszekrénnyel, tűzhellyel, stb. Hiányzik azonban a konyhai felszerelés, amit javaslunk hozzon magával. Mindenkinek új vánkost és takarót biztosítunk, viszont a huzatot Önnek kell biztosítania. A szobák 2-3 személyesek, a konyha és a nappali közös. Az elszállásolás hivatalos bérleti szerződés alapján történik.

A heti szállásköltség 55 font /fő két ágyas szobákban, három ágyasban 50 font/fő, valamint az egy ágyas szobáink ára 70 font. Házak rendezettek és felszereltek, a lakók igényesek!

Megérkezése után:

- megérkezik az irodánkba, ahol ismertetjük a szállás lehetőségeinket, megkötjük a bérleti szerződést.

- Elintézzük önnek a Bankszámlanyitás, NI number (TB es ADO kártya)és más minden hivatalos papírt, ami szükséges.

- az illetékek befizetése után megkapja a bérleti szerződést, nyugtát az illetékek befizetéséről,

- a folyamatosan kint tartozkodó TOLMÁCSUNK megmutatja önnek lakóhelyét és környékét

Mit hozzon magával:

- melegebb öltözéket

- kellő készpénzt

Az összes munkahelyünkre a kiutazás csoportosan, szervezetten úton történik. Ennek a költsége 60 000 forint személyenként. Ezért elvisszük, önt Budapestről az angol partnerünk irodájába ahol megérkezése után el tudja foglalni a szállását és az első munkanapon garantáltan munkába állítjuk.

Jelentkezéskor és szerződéskötéskor ebből az összegből 30 ezer Ft utazási előleget kell befizetnie és a másik felét pedig akkor, mikor elindul velünk munkát vállalni.

Természetesen a debreceni irodánkban a kettőnk személyes találkozójának sincs semmi akadálya, telefonon a 70/544-2443 számon tud elérni és bejelentkezni. Ezen kívül az Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. email címen.

Várom esetleges kérdéseit és visszajelzését melyik induló csoportunkba írhatom be Önt.

Nem akarok beleszolni de ha megengeditek elmondom a velemenyem.En nem vennem igenybe semmi olyan irodanak a szolgaltatasat aki manapsag ilyen konnyen ajanl munkat ugyanis mindenki aki kint van nehezen tud elhelyezkedni ugyhogy szerintem lehetetlen hogy igy dobalozzannak ebben az idoszakban ennyi munkahelyell raadasul meg tobb varosban is.ez a sajat velemenyem de lehet tevedek ha valaki jobban tudja mivel nincs meg szemelyes tapasztalatom az javitson ki.

amiket eszrevettem 1.hogy egyaltalan nincs irodajuk angliaban
2.a 60000 forint tul sok egy utazashoz foleg hogyha busszal tortenik es elore megszervezetten akkor azon is nem kene nyereszkedjenek.masok 20000-30000 ezerert kinalnak kicsi kocsival utakat.
3.a masik meg az hogy sim kartyat ingyen adnak es amiket leirt nincs mit intezni nagyon egyedul siman megoldhato.
4.tobb helyt olvasva az a tapasztalatom hogy mostanaban nagyon nehez illetve lehetetlen melot kapni nyelvtudas nelkul mindeki azt irja regebb lehetett de most nem.es a nyelvtudast meg se emliti ami kurva fontos.nagyjabol ennyi remelem segitetem
Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Gilicze Margit

Vélemények Magyar cégek és magánszemélyek szolgáltatásairol 2011 márc. 22 07:34 #744

• Mosolyogj, es a vilag visszamosolyog rad
  • Gilicze Margit
  • Adminisztrátor
Gyorgy beküldte:
Csaba000 beküldte:
Sziasztok!

Tisztelt Érdeklődő!

- élelmiszeripar

- raktár

- fagyasztott termékek

- Szálloda

- TESCO raktár

Megérkezése után:

Mit hozzon magával:

- melegebb öltözéket

- kellő készpénzt

Nem akarok beleszolni de ha megengeditek elmondom a velemenyem.En nem vennem igenybe semmi olyan irodanak a szolgaltatasat aki manapsag ilyen konnyen ajanl munkat ugyanis mindenki aki kint van nehezen tud elhelyezkedni ugyhogy szerintem lehetetlen hogy igy dobalozzannak ebben az idoszakban ennyi munkahelyell raadasul meg tobb varosban is.ez a sajat velemenyem de lehet tevedek ha valaki jobban tudja mivel nincs meg szemelyes tapasztalatom az javitson ki.

amiket eszrevettem 1.hogy egyaltalan nincs irodajuk angliaban
2.a 60000 forint tul sok egy utazashoz foleg hogyha busszal tortenik es elore megszervezetten akkor azon is nem kene nyereszkedjenek.masok 20000-30000 ezerert kinalnak kicsi kocsival utakat.
3.a masik meg az hogy sim kartyat ingyen adnak es amiket leirt nincs mit intezni nagyon egyedul siman megoldhato.
4.tobb helyt olvasva az a tapasztalatom hogy mostanaban nagyon nehez illetve lehetetlen melot kapni nyelvtudas nelkul mindeki azt irja regebb lehetett de most nem.es a nyelvtudast meg se emliti ami kurva fontos.nagyjabol ennyi remelem segitetem

Szia! Egyetertek! Annyival egeszitenem ki, hogy nincs benne semmi konkretum.
- Ki biztositja a szallast (nev, cim, telefonszam). Igy nem tudod leellenorizni, hogy valoban lesz-e szallasod kierkezeskor. Azt irja, hogy hivatalos lakasberleti szerzodest kapsz. Na, de kitol?
- A munkakrol altalanossagban ir, marpedig, ha garantalt munka es tuti 1 nap alatt munkaba allsz, akkor konkretan tudja a munkaltato adatait, de megsem ad meg semmit. Igy nem tudod leellenorizni, hogy tenyleg kell-e nekik ember, kapcsolatban allnak-e ezzel a ceggel, es minden a ceg altal leirtaknak megfeleloen van-e.
- A minimalber tavaly oktober ota £5.93/ora, nem £5.83/ora
- Ez alatt ugyan mit ertenek: "az illetékek befizetése után megkapja a bérleti szerződést, nyugtát az illetékek befizetéséről,"

Ezzel is ugy jartam, mint az elozo ceggel. Minel tobbszor olvasom, annal tobb furcsasagot talalok bene.
En igy, tuti nem vagnek bele! Bocsi, hogy mar megint nem vagyok tul biztato!
Udv
Margit
E: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
W: www.londonimagyarok.hu
london.bloglog.hu/ ( Allami tamogatasok, ovoda/iskola, cv minta, kiserolevel stb. temak)

2012-es csapat: london.bloglog.hu/2012-es-csapat-londonimagyarok-forum-2/

Vélemények Magyar cégek és magánszemélyek szolgáltatásairol 2011 márc. 22 09:59 #746

• timeab
  • Újonc Fórumozó
A cég weboldalát nézve nem látom, hogy írnának debreceni irodáról. Az is lehet, hogy valaki más hirdet az ő nevükben. Én kaptam, most egy emailt, hogy menjek be egy személyes találkozóra ahol elmondják, hogy miről is szól az angliai hotelben a munka. De ha állásinterjú nélkül akarnának kiközvetíteni biztosan nem mennék. Kétlem, hogy olyan emberhiány lenne bárhol, hogy válogatás nélkül vinnék az embereket.

Vélemények Magyar cégek és magánszemélyek szolgáltatásairol 2011 márc. 22 13:45 #747

• Bence89
  • Újonc Fórumozó
sziasztok
Bizonyos Tóth Gábor hirdet műanyaggyárban munkát Southamptonban
felhívtuk a céget ahol ő állítólag dolgozik 3 éve..
egyrészt nem hallottak róla soha másrészt 3 új munkaerőt sem keresnek..
szóval egy patkány és lehúzásokból él!

örülök ha valakinek segíthettem az infóval

üdv: Bence
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: jagdy

Ismeri valaki ezt a céget/maganszemelyt? 2011 márc. 29 01:01 #823

• tfortomi21
  • Újonc Fórumozó
Nem tudom hogy szabad e ilyet kérdezni, remélem nem fogják kitörölni, a Hu-UK Ltd.-ről van valakinek tapasztalata?